Член виконкому поцікавився, чому ревуть тварини у Луцькому зоопарку

Член виконкому поцікавився, чому ревуть тварини у Луцькому зоопарку

Під час обговорення Програми розвитку КП «Луцький зоопарк» на 2024-2025 роки у директорки Людмили Денисенко поцікавилися щодо потреб зоопарку та чи, бува, не голодують його мешканці. 

Програму розвитку КП «Луцький зоопарк» на 2024-2025 роки погодили члени виконавчого комітету Луцької міської ради у середу, 15 листопада. 

Під час засідання член виконкому Олег Чернецький зауважив, що, проходячи повз зоопарк, не раз чув, як тварини ревуть, та припустив, можливо вони голодні? На це Людмила Денисенко зауважила, що таким чином тварини вітаються:

«Вони просто раді вас бачити! Тварини мають різноманітне меню та добре харчуються. Станом на зараз ми вдало утримуємо та розвиваємо наш зоопарк:  весна, літо та осінь - в цей період підприємство має власний дохід».

Член виконкому поцікавився, чому ревуть тварини у Луцькому зоопаркуЧлен виконкому поцікавився, чому ревуть тварини у Луцькому зоопаркуЧлен виконкому поцікавився, чому ревуть тварини у Луцькому зоопаркуЧлен виконкому поцікавився, чому ревуть тварини у Луцькому зоопарку

Людмила Денисенко зауважила, що за 10 місяців нинішнього року зоопарку вдалося залучити 900 тисяч гривень благодійної допомоги:

«У минулому році сума благодійної допомоги склала 3 мільйони 800 тисяч гривень. Я впевнена, що питання призупинення роботи підприємства у нас стояти не буде».

У межах програми планують придбати авто для розвезення корму тваринам, зробити ремонт та реконструкцію доріжок у вольєрах для тварин, будівництво вольєрів та споруд, нових експозицій, закупівлю медикаментів для профілактики та запобігання захворювань у тварин.

Загалом на реалізацію програми планують витратити понад 68 мільйонів гривень, з яких 47,7 мільйона – кошти міського бюджету, а решта – власні фінанси зоопарку.

Довідково:

Зоопарк у місті Луцьку створений в 1979 році, як зоокуточок при Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. У 1994 році зоокуточок отримав статус – державне комунальне підприємство «Луцький зоологічний парк».

Сьогодні у зоопарку утримується 146 видів тварин загальною кількістю 2300 особин, одинадцять з них – занесені до Червоної книги України. 

Нагадаємо, улюблениця лучан тигриця Тріша відтепер проживає у Черкаському міському зоологічному парку «Рошен». Договір оренди тварини підписали терміном 5 років.

Читайте також:

Можливо зацікавить