«Дівчатам вибачаю»: Лукашенко осоромився новою заявою про ЛГБТ-спільноту. Відео

«Дівчатам вибачаю»: Лукашенко осоромився новою заявою про ЛГБТ-спільноту. Відео

 Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив кілька заяв щодо ЛГБТ-спільноти. За його словами, він готовий «пробачити» лесбійок, але не буде ставитися толерантно до геїв.

Про це Лукашенко заявив під час свого щорічного послання до білоруського народу.

«Дівчат, я, як президент, пробачаю. Беру на себе цю провину, і на вас. Ми мужики, не додивилися, не допрацювали в чомусь, отже, вони починають там... Ну ви знаєте, що таке у фізичному відношенні лесбійство. Що стосується геїв — це ж збоченці, це гидота остання», - сказав Лукашенко.

А ще Лукашенко заявив, що також непогано ставиться до геїв, які добре працюють. Але  «пропаганду ЛГБТ» він категорично забороняє.

«Я доручив доповісти мені, дайте характеристику, що це за люди, як вони працюють. Дай, Боже, не геям так працювати, як вони. Жодної негативної характеристики не було. Жодної, перевіряв за різними напрямками. Але ніякої пропаганди цих мерзотних стосунків у суспільстві бути не повинно. Чому? Відповідь дуже проста. Ще жоден чоловік не народив. Тому цей шлях для нас неприйнятний. Нам потрібні люди. Дітки. Чоловіки не народжують», - заявив Лукашенко.

Читайте також:

  • Невизнаний у світі президент Білорусі Олександр Лукашенко прилетів із офіційним візитом до Ірану вперше за 17 років.
  • У Білорусі з 25 березня чиновників можуть страчувати за держзраду. Відповідний закон, який передбачає смертну кару для чиновників і військових за «державну зраду», був опублікований у ніч проти 14 березня після того, як минулого тижня його підписав Олександр Лукашенко.

Можливо зацікавить