Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/news/gSFsTuatFsKAPJhqRnIqleZGkYhhxAFaDrjS8cp9.png)
Лише за сьогодні Координаційний центр Волині надіслав 5 заповнених вагонів, в яких зібрали близько двухсот тонн м‘яса, м’ясопродуктів та напівфабрикатів.
Про це повідомили в телеграм-каналі Координаційного центру Волині.
Гуманітарна допомога вже прямує до наших земляків, які перебувають у містах, де ведуться запеклі бої за нашу свободу та незалежність.
"Дякуєм нашим бізнесменам, які оперовано відреагували і забезпечили м’ясними продуктами. Тільки разом ми зможемо допомогти усім, хто цього потребує. Все буде, Україна!" - йдеться у дописі.
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/image-icons/u5XfTUbTvY0eUoBaBJIxXV16ImCeF2dmaDUKUKDM.jpg)
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/image-icons/xBzExbh7snGhNXhWE02xUemSHsclLwhZa5GkrnUQ.jpg)
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/image-icons/4MCByZG8QcsvByt1xz7ymOfIOaXlCeW69WkhfO3i.jpg)
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/image-icons/49tJYuvEUCHDIlZ6JL0oL6zWDUoLNauLxthhP8Dx.jpg)
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/image-icons/wZ7Dr566p0XnEBDjRWf6enLr6KhfvrtVYShOyqZL.jpg)
![Для окупованих міст Волинь зібрала і передала 200 тонн м'яса](https://vsn.ua/storage/image-icons/kdExxuBaFL41zoe8qpUpT331iwJTAb7XQZh6LFTB.jpg)