До Дня доброти: відомий співак з Луцька Монатік розповів про 7-річного хлопчика, який його вразив

До Дня доброти: відомий співак з Луцька Монатік розповів про 7-річного хлопчика, який його вразив

У суботу, 17 лютого, відзначають Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Відомий артист з Луцька Дмитро Монатик розповів про хлопчика, доброта та щирість якого його надзвичайно вразила.

Про це пише Telegraph.

Він зазначив, що в ці надзвичайно складні часи дуже важливо підтримувати гарні та добрі ініціативи, тому що вони дарують такі необхідні нині позитивні емоції.

«Нещодавно мене дуже вразила доброта і щирість 7-річного хлопчика Марка, з яким я мав честь разом створювати арт-об'єкт для благодійної ініціативи «Охматдит». Не дивлячись на свою досить складну життєву ситуацію та 15 перенесених операцій (в нього тотальна форма хвороби Гішпрунга) він залишився дуже добрим та постійно казав нам всім дорослим: «Ну чому ви не танцюєте?» Він мріє займатися співом та танцями і я щиро бажаю, щоб у нього це вдалося, бо його доброта нас всіх заряджала і дарувала віру в світле майбутнє», - каже Монатік.

Як з'явилося свято

День спонтанного прояву доброти з'явився з ініціативи благодійних організацій 1998 року в США і відтоді відзначається 17 лютого.

На рубежі 80-90-х років газети багато розповідали про спонтанні вчинки добряків. Так народився постулат, який почали транслювати в маси - «Практикуйте спонтанні акти доброти і краси» (Practice random acts of kindness and senseless acts of beauty).

Девіз стали розміщувати на плашках автомобільних номерів, випускати стікери, поміщати на поштові скриньки, а з розвитком інтернету запустили і в Мережу. З такою назвою виходили книжки, заголовки газетних статей, вона ставала темою ютуб-хітів.

Девіз надихав дедалі більше людей на безкорисливі вчинки: зібрати сміття, завітати до будинку для людей похилого віку, нагодувати безхатченків, оплатити охочим автопарковку

Читайте також:

Можливо зацікавить