Харків, Маріуполь, Миколаїв: як живуть міста, які під найбільшою загрозою?
![Харків, Маріуполь, Миколаїв: як живуть міста, які під найбільшою загрозою?](https://vsn.ua/storage/news/vwY9dC35pHxx24FhcpVfyd0DoXLUH3pVGgTId0uJ.png)
"Все інше – то таке, без якоїсь їжі перетерпимо, люди нас підтримують. Нам зараз головне – зберегти життя і відстояти місто. Я дякую всім волонтерам, всім підприємцям, зараз ніхто ні про що не думає, ні про які гроші ніхто не думає – всі віддають все, що є", – Ігор Терехов, Харків.
З керівниками міст, які опинилися в непростій ситуації, спілкувалися журналісти "Української правди".
Харків, Ігор Терехов:
![Харків, Маріуполь, Миколаїв: як живуть міста, які під найбільшою загрозою?](https://vsn.ua/storage/image-icons/mhCL3NRKd0raoD3Ze7tqutiqKZrDtqBtMfxQAUSj.jpg)
"Були колосальні бомбардування і ціленаправлено били по жилих будинках. Люди залишилися без помешкання, вони зараз в укриттях.
Друга проблема – те, що ціленаправлено підривають підстанції. Вибиває світло – немає електроенергії. Оскільки немає електроенергії, значить немає теплопостачання, починають лягати станції по воді.
Наші хлібозаводи працюють зараз на генераторах. Потім, коли відбуваються постійні обстріли наші водії геройськи проїжджають з хлібом, продуктами, але не завжди можуть добратися до всіх районів".
Маріуполь, Вадим Бойченко:
![Харків, Маріуполь, Миколаїв: як живуть міста, які під найбільшою загрозою?](https://vsn.ua/storage/image-icons/Umj6WJIO96frj2VlnyvHju8NzlM48lHD3tEe9bR6.jpg)
"Місто має проблеми з еклектрозабезпеченням в результаті чого відключені основні теплоцентралі, тобто місто ще й перебуває без тепла. Є перебої з мобільним зв’язком і є відповідно проблема з тим, що називається блокадою Маріуполя.
Вони заходять з усіх сторін і хочуть заблокувати все, щоб не підходили гуманітарні конвої, продукти, медикаменти і відповідно не дають вивезти людей."
Миколаїв, Олександр Сєнкевич:
![Харків, Маріуполь, Миколаїв: як живуть міста, які під найбільшою загрозою?](https://vsn.ua/storage/image-icons/HWoSr4cNHeYAKV6ZFvN0obkC8nUm7HWiN3nRHL3C.jpg)
"Головна проблема – це паливо для заправки військової техніки і будівництва блокпостів. Ще одна проблема пов’язана з харчуванням. Справа в тому, що у нас розведені й заміновані мости через це у нас з Одеського і Київського напрямку погано налаштовано доступ до продуктів харчування."