Хіт відомого співака з Волині Yaktak розриває тренди ютубу: чому українки плачуть і називають пісню шедевром

Хіт відомого співака з Волині Yaktak розриває тренди ютубу: чому українки плачуть і називають пісню шедевром

Пісня «Уночі» 18-річного виконавця зі Старої Вижівки Ковельського району Ярослава Карпука під псевдонімом Yaktak стала головним хітом в українському ютубі.

Композиція тримається на першому місці у вкладці «Популярне», а за два тижні з моменту публікації кліп до неї переглянули близько двох мільйонів разів, пише Obozrevatel

Співак присвятив композицію особливій людині – своїй коханій. Саме з нею він з'явився у кліпі до треку, що зробив уперше.

Парубок проникливо заспівав про те, що зі своєю коханою почувається «в трьох метрах над рівнем неба» і готовий «втекти ще вище». Слова закоханого музиканта-романтика зворушили слухачів до сліз, про що вони писали у коментарях.

Кліп зібрав майже два мільйони переглядів (на момент написання новини), понад 30 тисяч лайків та дві тисячі захоплених коментарів. Особливо активно коментують представниці прекрасної статі, які мріють про те, щоби колись такі теплі рядки присвятили і їм.

Так, інтернет-користувачі пишуть: «З першого подиху мені сподобалась ця пісня. Нехай кожна дівчина, жінка України заслуговує, щоб про неї писали такі пісні», «Просто неймовірно чуттєва пісня, не можу перестати слухати, +1 у плейлист найулюбленіших пісень», «Який ви особливий. Дуже дякую вам за таку чуттєву творчість, яка до мурашок», «Це найкраще, що може зробити хлопець для своєї коханої! Я плачу!», «Це нереально крутезний трек, від якого мурашки по шкірі, від милоти просто хочеться плакати. Приклад щирого та справжнього кохання. Найкращий співак, якого я знаю! Дуже сильно люблю».

Хіт відомого співака з Волині Yaktak розриває тренди ютубу: чому українки плачуть і називають пісню шедевромХіт відомого співака з Волині Yaktak розриває тренди ютубу: чому українки плачуть і називають пісню шедевром

Читайте також:

Можливо зацікавить