«Хотів допомогти рідним»: 18-річний переселенець у Луцьку знайшов роботу через оголошення на під'їзді
![«Хотів допомогти рідним»: 18-річний переселенець у Луцьку знайшов роботу через оголошення на під'їзді](https://vsn.ua/storage/news/KkM92dxkFExE9XDyYlcLjajXqipEusL5kSzvuIzT.png)
Днями на дошці оголошень біля багатоповерхівки на Чернишевського, 114 у Луцьку з'явилося оголошення від 18-річного хлопця з Херсонщини. Студент просив допомоги з пошуком роботи.
Суспільному автор звернення розповів: хоче працювати, щоб допомогти мамі та сестрі, разом з якими вирвався з окупації.
Дмитро Михальчевський разом із мамою та восьмирічною сестрою приїхав з окупованої території Херсонщини на початку травня. Зараз навчається дистанційно.
![«Хотів допомогти рідним»: 18-річний переселенець у Луцьку знайшов роботу через оголошення на під'їзді](https://vsn.ua/storage/image-icons/OkfnsvXxYsxuwWQLdodj33gyo1C2yvutKXr2DaRI.jpg)
За декілька днів після оголошення на під'їзді хлопець отримав з десяток пропозицій.
«Двічі вантажником кликали. Був один дзвінок – пасти кіз. Зарплата була чотири тисячі гривень в місяць, але я відмовився. Для мене дуже мала заробітна платня, не вистачить», – розповів Дмитро Михальчевський. Зрештою, студент зупинився на пропозиції від одного із луцьких заводів. Стажуватися почне з 2 червня.
Ідея розмістити таке оголошення біля під’їзду, де винаймають житло, виникла у мами Дмитра – Тетяни. Жінка розповіла, що за фахом вона - провізор і вже знайшла роботу в одній з луцьких аптек. Хотіла також допомогти сину, який взяв собі за мету забезпечити рідних.
«До цього ми зверталися через інтернет онлайн-оголошення. Були пропозиції, ми навіть два рази потрапляли на шахраїв», – зазначила мама студента.
![«Хотів допомогти рідним»: 18-річний переселенець у Луцьку знайшов роботу через оголошення на під'їзді](https://vsn.ua/storage/image-icons/WqJ9S2h85FljmEhbV0bd16zdWeHp0oBIbeFXiH5o.jpg)
Як розповів Суспільному керівник обласного центру зайнятості Роман Романюк, з введенням воєнного стану на Волині працевлаштувалися 180 переселенців. Досі перебувають на обліку 800 внутрішньо переміщених українців.