Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/news/spweo581pUuyxDDQTCySXLC9biAmicMDGA3NYHSe.png)
Під час арттерапії у Ковелі рідні загиблих військовослужбовців з Волині створювали картини, які згодом виставлять на аукціоні в США. Кожен сам придумував сюжет майбутньої картини. Деякі полотна малювали діти.
У Ковелі на запрошення керівника ГО «Зігрій душу» Анни Лисакової заняття з арт-терапії для родин загиблих Героїв провела художниця, арт-терапевтка, громадська діячка Тетяна Мялковська, – інформують у фейсбуці громади.
Жінка працює з ветеранами, рідними полеглих захисників, військовими з 2014 року, з перших днів війни у проєкті «Теплі долоні». Учасники зустрічі імпровізували на полотні, самі придумували сюжет картини
Результат вийшов досить несподіваним і красивим. Важко зрозуміти, де малювали діти, а де творили дорослі. Мистецтво – для усіх можливість поринути у світ позитивних емоцій, познайомитись з власним «я».
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/FeFbfZaS6w2LZXSTZWtYi4vJCKZ31yAtTXmX93oc.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/eq0ZXd9LPA3SAvkyv93HuLpQ2LFN6QB9ls8X7R0R.jpg)
«У нас відбувався контакт з собою через малярство, колір, предметний живопис. Інтуїтивну картину ми наповнили значущими словами та символами, що направляють на гарні емоції», – розповідає пані Тетяна.
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/SfljSIscXceduJ5DZ8tRlWCk5RnL2ffUbSlgb7nE.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/uwFn2HSwnvnY1XWJldjXwXN4390ErkmRc7F46FY1.jpg)
Важливо, що роботи, які були написані на занятті, мають свою особливу місію. Спочатку їх презентують на виставці у Києві, яка проходитиме у рамках турніру з гольфу.
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/xPYR3mPi8FfjssV7b5IO2GhCMFnlNXVwMlsevpQP.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/369RGpYlhiU0a1k08kxinRokEKVxx010RmRr4AZR.jpg)
Ціль змагань – збір коштів на поїздку української ветеранської команди до США. Наші військові матимуть змогу зіграти в першокласному гольф-клубі, Andrews Air Force Base у Вашингтоні.
Картини ковельських «митців» в Америці будуть представлені на благодійному аукціоні. Виручені за них кошти ГО «Зігрій душу» планує використати на літній відпочинок дітей із родин наших Героїв.
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/4b2k2SJ7q4pSOhZrMXvsYGWNNCvTPArctx3Wavoa.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/LZYtoJ61XrlbkLEfqha0bhdWVysee5MXNZiUdwwv.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/3CkN6zLw7SxzvZSzfmbl5Wb4P2fwXdg5iLnqv385.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/JqgIxORW84OYaBNGv6MlaaJdpMQb5B2hutQmT6UV.jpg)
![Картини рідних загиблих Героїв представлять на благодійному аукціоні в США](https://vsn.ua/storage/image-icons/qvxaf1O28mh5doktbAf1D1uDtLdvNmdN6PPlnefK.jpg)
Читайте також:
- Понад 30 картин дружин загиблих воїнів побачили світ у Луцьку
- «Різці, що ріжуть душу»: рідні полеглих на війні писали свої історії на полотнах