Лучанин оформив дубль: збірна України з футболу з розгромною перемогою вперше за 7 років пробилася на чемпіонат Європи U-17

збірна Євро футбол

Юнацька збірна України з футболу, зібрана з гравців не старших за 2007 року народження, здобула пряму путівку на чемпіонат Європи-2024, який пройде на Кіпрі з 20 травня по 5 червня. У вирішальному поєдинку у групі 4 у грецькому місті Патри на стадіоні «Пампелопоннісіако»  підопічні Юрія Мороза розгромили Словаччину (3:0) та фінішували на 1-му місці у квартеті. У цьому матчі взяли участь юні лучани Богдан Оличенко та Артем Степанов.

Про це пише Oboz.ua.

У Патри під час першого тайму над стадіоном почалася сильна гроза, через що матч було перервано на 4 години. Після поновлення зустрічі ще до перерви Україна оформила переможний результат. Після пасу Стрільчука рахунок відкрив Степанов, а потім перевагу подвоїв Редушко. У другому таймі лучанин Степанов оформив дубль.

Раніше «синьо-жовті» здолали Грецію (2:0) та Швейцарію (3:0). Жеребкування фінального турніру відбудеться 3 квітня в Айя-Напі.

Україна (U-17) – Словаччина (U-17) – 3:0 (2:0)

Голи : Степанов (41), Редушко (45+1), Степанов (68).

Україна (U-17): Волошин, Шелекет, Третяк (Рябоконь, 75), Данковський, Стрільчук, Люсін, Драган, Редушко (Озимай, 64), Денисов, Степанов (Халілов, 75), Бондар (Богданов, 64).

Словаччина (U-17): Каланін, Голокси (Мозола, 61), Даніель, Балог, Туранський, Мішяк, Стручка, Влна, Лусале (Полча, 74), Валко (Піра, 74), Немет (Трелло, 46).

Попереджено : Бондар (59).

Для України це стане першим виступом у фінальній частині турніру вперше із 2017 року. 7 років тому на Євро наші співвітчизники не змогли подолати груповий раунд.

Зазначимо, що українська юнацька збірна ще жодного разу не проходила на Євро-U17 далі за груповий етап. Загалом збірна України шість разів брала участь у континентальному чемпіонаті з футболу серед юнаків.