Лучанка стала чемпіонкою України з паверліфтингу і встановила новий рекорд

Оксана Мотрунчик стала чемпіонкою України з класичного паверліфтингу серед жінок у ваговій категорії до 47 кілограмів.

Змагання відбувалися 25 та 26 листопада у місті Коломия в Івано-Франківській області, про це повідомив тренер спортсменки Олег Хом'як, – пише Суспільне Луцьк.

Також Оксана Мотрунчик встановила новий рекорд України у тязі 145 кілограми. В абсолютно заліку спортсменка стала бронзовою призеркою.

Лучанка стала чемпіонкою України з паверліфтингу і встановила новий рекордЛучанка стала чемпіонкою України з паверліфтингу і встановила новий рекорд

У квітні цього року важкоатлетка здобувала перемогу на чемпіонаті України у ваговій категорії до 47 кілограмів. Вона виборола золоті нагороди в усіх вправах триборства. Зокрема, у присіданні зі штангою 95 кілограмів, жимі лежачи з вагою 67,5 кілограма та у силовій тязі — 143 кілограми.

Тоді рекорд Оксана Мотрунчик встановила у вправі на силову тягу. Волинянка підняла вагу 143 кілограми.