Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців
![Допомога військовим](https://vsn.ua/storage/news/twllCYelzO11MwdjcHu1udj6NMVYTmrQO7UKOFmv.png)
На постійній основі Луцька міська рада передає квадрокоптери, зарядні станції, антидронові рушниці, різноманітне обладнання для наших військових, аби ще ефективніше боротися з російськими загарбниками.
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/NO7kFWHbAiYzJY3qFeHnqSo6Sw02qxNat19nkmnP.jpg)
У п'ятницю, 29 березня, для потреб 3-го стрілецького взводу стрілецької роти Національної гвардії України міський голова Ігор Поліщук передав шість квадрокоптерів DJI Mavic 3, п'ять зарядних станцій «EcoFlow» та два супутникових модеми «Starlink».
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/IpMQVsHuIfs3vIz8WX2ILBHbd6VgDcrtVrETvydy.jpg)
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/EQlKbqyLYBe1BhsXTcZ3zs7YANrg12cYP2HgnSWg.jpg)
«Деякі позиції, що є найбільш популярними у запитах військовослужбовців, ми закупили наперед, аби ще оперативніше реагувати та задовільняти потреби наших захисників», - зазначив Ігор Поліщук.
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/5eNQcfsWCCQLLakYKv9dqem8X7qCWXdDiMoF39Ft.jpg)
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/085hMkx41flKnZEXnWFYkXgWi20aL3cYTectlDP3.jpg)
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/CkUI1xAW9LedZuMmKyZDw26Ib3fyzTGTKVDYaX5j.jpg)
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/z6sd2xOMMuYR53MYOmd91257Al2VhlgGA0WSOBAV.jpg)
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/5bvTVgr7nNYYGrCeFgRPnCSJVQiCxhsp5VT7tuZR.jpg)
![Луцька міська рада вчергове передала необхідне обладнання для військовослужбовців](https://vsn.ua/storage/image-icons/QUUibUGT27JteyYOXhGP9kgXXOJ32KEbUYdb7zNj.jpg)
Військовослужбовці подякували міському голові за допомогу та підтримку:
«Щиро вдячні місцевій владі, зокрема Ігорю Поліщуку, за оперативне реагування на наш запит та надання необхідного спорядження для боротьби з ворогом».
Нагадаємо, у березні нинішнього року на потреби військових Луцька міська рада передала відповідну техніку та спорядження на загальну суму 17 мільйонів гривень.
Читайте також:
- У Луцьку збільшили фінансування Програми підтримки військових частин до 1,5 мільярда гривень
- Луцька громада передала для бійців ЗСУ ще один мікроавтобус
- Луцька міськрада виділить не менше 500 мільйонів гривень на ЗСУ