«Луцька область»: у відомому шоу зірки телебачення шукали Ковель на карті України

Я люблю Україну

У неділю, 7 квітня, вийшов черговий епізод телешоу «Я люблю Україну». У одному з раундів випуску зірки шоубізнесу знаходили волинське місто Ковель на карті України.

Про це журналістам ВСН стало відомо під час перегляду шоу.

У раунді «Мапа» на екрані з'являються літери, які складають назву одного з українських міст. Той, хто першим здогадається, що це за місто, отримає змогу знайти його на карті. За 15 секунд гравцеві потрібно поставити сонях на правильне місце. Таким способом можна отримати 3 бали. 

Команда Олександра Педана перша здогадалась, що загадане місто - Ковель. Проте «педанівці» не пам'ятали, де воно знаходиться. 

З уст зірок лунали вигуки, що це «Луцька область».

Члени команди Юрія Ткача почала сміятися з цього, зазначивши, що «луцької області» не існує.

У підсумку «педанівці» все ж згадали, що Ковель знаходиться у Волинській області й поставили сонях на правильне місце.

Довідково:

У шоу «Я люблю Україну» дві команди, що складаються з двох гравців і капітана, змагаються у відповідях на різноманітні питання з української історії, культури, традицій, географії, туризму та інших областей. Капітани не змінюються впродовж сезону. Ними є Олександр Педан та Юрій Ткач. Кожного випуск у них з’являються нові зіркові «підлеглі» - актори та акторки, співаки та співачки, телеведучі, коміки та інші. Ведучою проєкту стала Ксенія Мішина.

Читайте також:

Можливо зацікавить