Луцькі баскетболісти пропустили до фіналу Кубку України «Дніпро»

«Старий Луцьк» стає все помітнішою фігурою на баскетбольній карті України

«Дніпро» став другим фіналістом Кубку України, обігравши в столичному ПС Венето «Старий Луцьк» з рахунком 71:59.

Про це інформує пресслужба ФБУ.

«Старий Луцьк» агресивно почав матч і виграв першу чверть 22:14, але вже в другій чверті «Дніпро» почав знаходити свою гру, фактично одразу до мінімуму скоротив свою перевагу, а ривок перед великою перервою дозволив Дніпру виграти десятихвилинку 30:15 і повести +7 після половини гри.

Друга половина матчу пройшла в рівній боротьбі – «Дніпро» впевнено йшов попереду на 7-10 очок, не підпускаючи «Старий Луцьк» ближче, але й лучани не давали супернику відірватись більше, ніж на 10 очок, тримаючи інтригу до кінця. Втім, наблизитись луцька команда так і не змогла, програвши 12 очок.

У лучан Стейсі Томас набрав 16 очок, по 12 очок на рахунку Маркіза Джексона та Олександра Кольченко. У «Дніпра» найрезультативнішим став Олександр Тарасенко з 19 очками.

Таким чином, 10 березня у фінальному матчі Кубку України зіграють «Прометей» та «Дніпро». Початок матчу у столичному ПС Венето о 17:00.

Нас очікує дуже цікавий фінал – дві непереможні команди Суперліги та Вищої ліги, які на двох мають 57 перемог в сезоні і 0 поразок.

Фінал чотирьох Кубку України. 1/2 фіналу

Київ, ПС Венето

Старий Луцьк – Дніпро 59:71 (22:14, 15:30, 15:15, 7:12)

Старий Луцьк: Мусієнко 3, Джексон 12 + 9 підбирань, Кольченко 12, Томас 16, Липовцев 6 + 6 підбирань – старт; Коцько 8, Дейна 2, Прозапас 0, Дюпін 0, Марків 0, Глушко 0, Бедлінський 0

Дніпро: Бондарчук 7 + 5 підбирань, Сорочан 0, Тимофеєнко 10 + 6 підбирань, Закурдаєв 11 + 7 підбирань, Горобченко 0 + 5 підбирань + 8 передач – старт; Тарасенко 18, Сипало 9 + 6 підбирань, Колдомасов 7, Конєв 6, Вільховецький 3, Дубоненко 0.