Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/news/mTNj9b6Rze4hSlFg0WsjBJvNZXgzeqAevc2u0iKK.png)
У Луцьку кілька десят художників розфарбовують патріотичними малюнками одне з міських бомбосховищ.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила організаторка акції, художниця Тетяна Мялковська.
Так, за її словами, охочих допомогти у цій справі вдалося знайти через соцмережі. Всього за один день вдалося залучити близько 70 людей.
"Написала пост: треба творча молодь, художники, щоб прикрасити малюнками бомбосховище, щоб діткам не було так страшно»За 1 день до мене особисто подзвонило і записалося 68 осіб!!!!" - розповідає художниця та додає, що коштами на фарби теж допомогли друзі та знайомі в Фейсбуці, після чого і приступили до роботи.
"Зранку зібралися і поїхали. Нас було 28 воїнів зі зброєю-пензликами! Розписали понад 200 кв метрів. Всі щасливі! Дітям ДУУУУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ!" - підсумовує Тетяна Мялковська.
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/gNGmdqlIKB452mc9skxgaKNdHxtKwKpodUcEWrNY.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/vt5Bc5kbsDZIbtalo8rOHrSXWdAVseWUghOwS8p3.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/IH80dgalRsApVgXascreQHrxRbfknuKAfoEHUdvH.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/xRVtuQ970KirEdi1HSkrRbyKF0nvGPuJ6NQjcTZL.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/QPydL61UQwn0J3XDTNcqlNoUPRSIFoGyDaBQk6CO.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/Eo1NkbFAZt8HSfvL8efSqg6ul8W2NE9R7B3Q7a0i.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/Hiv1iax4z4eSJNY0Mx2YTVEK1wnJWPcSAn20UQOo.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/8mPOXPJcuoSSs3Ytbasl78n6gXYFAc4N6vgOXpAE.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/oyvBSIabqgPVbAqmtqGa8vcKxjzFdDa4DLUoZXFB.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ut5bfoueYpXR1bsSCH1sEc1bT5FGwSNyIYVyYqaY.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/H4jpn1X0xOklTZAVDOmSkGx1okN8YOysevNcXIqx.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/N5fMN9P0fF1QTxEsved0ryIaz8d6fQngnINr1PoE.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/eifqW1AV7ESOkISyRQV5lHy4Z4gRkIHpHJfDQUoC.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/wHyWwoLwse3cDikD2992Hsp8CxjY6hKSLbHPRzN3.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/KAviSnZqQxBK5ExB60TIGUTd8MhigLeGeYGS9mDa.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/6kQhuiIEwcuMXOmq7ljM3p8UlrjZ3xOfj3nR81pQ.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/WKJBkhYln26Q2V4rTioXQ5IIa2lJuyHzWbQFGSz1.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/re9i94ttg5TeorJuMeDHQAF7uwCQnLjG8QqrOESg.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/cK7ORoFPl3OCJjNcRbMEZB31AZeIekK9TFbuasAa.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/z1OWSOZ7dbWWjmBAwnAbVzYbb4cL94EcMAoKF07Q.jpg)
![Луцькі художники розмалювали стіни бомбосховища](https://vsn.ua/storage/image-icons/7h21wkPP4q0ktIhVQmWDDax9sqmvDJybSd3vOiB1.jpg)