Луцький театр «Гармидер» покаже дві вистави у Варшаві
22 і 23 квітня театр «Гармидер» говоритиме про важливе та наболіле у Польщі. У рамках проекту «Спільномова» у Варшаві відбудуться благодійні покази вистав створених із підлітками та дорослими акторами в укритті у Луцьку, під час війни.
22 квітня о 18:00 театр «Гармидер» покаже поетичний перформанс «Жінки. війна. вірші», режисерка: Руслана Порицька. В основі вистави - чесна, красива і болюча поезія. У ній - жіночий погляд на війну, жіноче відчуття війни, жіноча пам'ять у цій війні... Шестеро акторок спробували відчути: які вони, як артикулюються, як звучать, як виражаються в тілі.
Потужні вірші українських авторок: Ольги Ольхової, Гаськи Шиян, Наталки Шепель, Ірини Шувалової, Катерини Калитко - це можливість чесно говорити, щоб звільнятися від того, що несамовито болить, привід безкінечно повторювати, щоб не забути, привід побути разом.
Показ відбудеться у «Dom Kultury Stokłosy», за адресою: ul. Lachmana 5, Warszawa.
23 квітня о 18:00 виставу для підлітків та дорослих «Пригоди короля Мацюся» покажуть студійці театру — вихованці театральної майстерні «ДогориДриґом». Вистава створена під час війни в просторі «Культурне УКРИТТЯ», за мотивами роману Януша Корчака «Пригоди короля Мацюся». Режисерка: Руслана Порицька.
«Трон посів малий Мацюсь, який не вміє ні писати, ні рахувати. Аж раптом його країні оголошено війну. Тут і розпочинаються недитячі пригоди». Разом із героями Януша Корчака глядачі зможуть поміркувати про взаємини з дітьми, про їх дорослішання під час війни та одкровення на шляху становлення.
Показ відбудеться у «Dom literatury», за адресою: Krakowskie przedmieście 87/89, Warszawa.
За запрошення та організацію театр «Гармидер» вдячний соціальній мережі про книги «LitCom», за підтримку — Товариству письменників Польщі, «Dom Kultury Stokłosy», Генеральному Консульству Республіки Польща в Луцьку.
Вхід на обидві події - вільний.
Читайте також:
- Нове відео про Луцьк об'єднало Миколу Голованя, літаки, «Гармидер» та багатьох відомих лучан
- У Луцьку презентували книгу про ГУЛАГ історикині Лесі Бондарук. Як це було
- Кіноальманах «Українська нова хвиля: Обережно крихке» в «Культурному укритті»