«Марсель» - «Шахтар»: результат та огляд матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

У четвер, 22 лютого, донецький «Шахтар» провів стиковий матч у відповідь Ліги Європи, в якому боровся за путівку до 1/8 фіналу турніру. Підопічні Маріно Пушича зіграли на виїзді з французьким «Марселем».

Зустріч відбулась на знаменитому стадіоні «Велодром».

Зазначимо, що перший поєдинок між командами завершився внічию з рахунком 2:2.

На гру проти «гірників» «фокейці» вийшли з новим головним тренером. Після поразки в чемпіонаті Франції, замість Дженнаро Гаттузо призначили 70-річного Жана-Луї Гассе.

«Шахтар» розпочав поєдинок з атаки. Егіналдо з меж штрафного майданчика пробив по воротах, проте його удар був заблокований.

Через кілька хвилин український клуб створив ще один небезпечний момент. Сікан пробив з лінії штрафного майданчика - Пау Лопес врятував «Марсель» від пропущеного голу.

На 11-й хвилині матчу Егіналду збили в штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував Данило Сікан.

Степаненко помилився в обороні Харіт віддав пас на Обамеянга. Нападник французького клубу з близької відстані пробив повз Дмитра Різника, зрівнявши рахунок.

«Олімпійці» активно атакували, створили кілька моментів.

На 37-й хвилині «Шахтар спробував відповісти. Проте удар Сікана вийшов невдалим - м'яч влетів у сітку із зовнішнього боку.

«Марсель» продовжував тиснути на ворота «гірників». Донецькому клубу вдалося відбитися. Тож на перерву команди пішли з нічийним рахунком 1:1.

З перших хвилин другого тайму «олімпійці» великими силами йшли вперед.

На 50-й хвилині була непогана атака від «Шахтаря». Проте простріл Коноплі з правого краю штрафного був заблокований.

Судаков подав з кута поля, Юхим пробив головою з відскоком від газону - м'яч полетів повз ворота.

За кілька хвилин «фокейці» відповіли чвоїм небезпечним моментом. Клосс сильно пробив з лінії штрафного майданчика. М'яч зачепив Азарова та пішов поруч зі стійкою. Мумбанья головою замкнув навіс з кутового, та Різнику вдалось намертво зафіксувати м'яч.

На 74-й хвилині «Марсель» виходить вперед. Після помилки підопічних Маріно Пушича в обороні, Обамеянг скинув на Сарру, який без перешкод розстріляв ворота «гірників» - рахунок 2:1 на користь господарів «Велодрому».

На 81-й хвилині «олімпійці» забили втретє. Клосс виконав навіс зі штрафного з правого флангу. Через те, що Степаненко та Різник не прозумілись й одночасно пішли на м'яч, Кондогбія зумів пробити в порожні ворота.

Поєдинок закінчився з рахунком 3:1 на користь французького клубу. «Шахтар» завершив свій шлях у єврокубках.

Головна мета – допомога воїнам ЗСУ: відомий футболіст з Волині створює аматорський клуб

Тимощук футбол

«З‎мінюй паспорт»: екстренер російського клубу висловився про зрадника з Луцька Тимощука