Перспективний футболіст з Волині дебютував в англійському клубі

Волинянин Антон Дудік дебютував за основну команду «Карлайла» в Першій лізі Англії.

Про це пише Sportarena.

У матчі проти «Кембрідж Юнайтед» (17 лютого), який завершився з рахунком 0:4, 19-річний півзахисник вийшов на поле на 64 хвилині.

Юний лучанин отримав оцінку від Sofascore — 6.7.

Довідково: 19-річний волинянин Антон Дудік, який нещодавно підписав контракт з «Карлайл Юнайтед», вже відзначився дебютним голом на регіональному турнірі Cumberland Cup. «Карлайл Юнайтед» виграв з рахунком 4:1 у футбольної команди «Пентріт» з однойменного міста. Антон провів на полі 74 хвилини й окрім забитого голу відзначився ассистом.

Дудік – вихованець Академій луцької «Волині» та донецького «Шахтаря». На початку повномасштабного вторгнення він разом з матір’ю виїхав спочатку у Польщу (де виступав за вроцлавський «Шльонск»), а потім в Англію.