Мав можливість не йти на війну, але не зміг залишитися осторонь: захиснику з Волині просять посмертно присвоїти державну нагороду

петиція військовий

33-річному захиснику з Волині Богдану Богушу просять посмертно присвоїти звання Героя України.

Відповідну петицію на сайті Президента України зареєструвала Вікторія Богуш.

Молодший сержант, командир 3 відділення зерітно ракетного взводу 421 окремого стрілецького батальйону військової частини А483 Богушу Богдану Анатолійовичу 01.09.1990 р.н. - житель Волинської області Вишнівської ОТГ.

З початку повномасштабного вторгнення,Богдан не зміг залишитися осторонь та робити вигляд що його це не стосується,тому пішов у тероборону свого ОТГ. 26 січня 2023 року був мобілізований. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність нашої держави на Чернігівському, Запорізькому та Бахмутському напрямках.

Богдан був оптимістичною і товариською людиною. За його словами «Я спочатку думаю про хлопців, а потім про себе». Через що і заслужив вдячність від побратимів. За їхніми словами вони не тільки поважали його як командира, а й як людину, тому що Богдан завжди був готовий протягнути руку допомоги, не зважаючи при яких обставинах та умовах це було потрібно. Ніколи не опускав руки, був прикладом для друзів і побратимів, опорою для дружини, 10-річної дочки та мами яка хворіє (інвалід 2 групи).

Під час оборони країни отримував подяки за старанність,розумну ініціативу,сумління виконання службових обов'язків,вірність військовій присязі. Вірив щиро у перемогу України й усіма силами наближав її.

Загинув Богуш Богдан Анатолійович 26 лютого 2024 року, при виконанні обовʼязків військової служби у районі населеного пункту Богданівка,Бахмутського району,Донецької області. Внаслідок артилерійського обстрілу, отримавши осколкове поранення не сумісне з життям.

«Коли почалася війна, просто не зміг залишитися осторонь і робити вигляд, наче його це не стосується. Хоч і мав можливість - мама хворіє. Та Богдан свідомо зробив свій вибір і пішов нас захищати. Бо він Справжній», - поділилась волонтерка Катерина Мокренко на сторінці «Волонтерська допомога Любомль Волинь» у фейсбуці.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Читайте також:

Можливо зацікавить