Медик з Волині отримала почесну відзнаку від Залужного
![Медик з Волині отримала почесну відзнаку від Залужного](https://vsn.ua/storage/news/zxEAoDvew01NIhMUCscxU9iNhOzXSl7O3tcrwkMy.png)
Генеральну директорку Володимирського ТМО Тетяну Ващук відзначено почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
Про це повідомляють у КП «Володимирське ТМО»
«Така нагорода - це велика честь для кожного, хто щоденно працює для наближення нашої Перемоги! Дякуючи нашим військовим, ми маємо можливість працювати в тилу, адже кожному медику Володимирського ТМО довелося працювати у досить непростий для України час. Але ми - команда. Разом наближуємо Перемогу! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!» - зазначила Тетяна Ващук.
![Медик з Волині отримала почесну відзнаку від Залужного](https://vsn.ua/storage/image-icons/OjUqbSxEE632GKrmVD2zBfcjsoF2WL7N9RWDulMP.jpg)
Читайте також:
- Відомого фотографа та військового з Волині Максима Бурду посмертно нагородили «За мужність»
- Військовослужбовець із селища Шацьк заступник командира батальйону Руслан Максимчук отримав почесний нагрудний знак «Сталевий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.