Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти для військових

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти

На Волині повідомлено про підозру майору, який закупляв овочі для військових за завищеними цінами. Таким чином було завдано збитків на суму понад мільйон гривень. 

Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону.

За даними слідства, 39-річний майор, який очолював продовольчу службу однієї з військових частин на Волині, неналежно виконав покладені на нього обов’язки щодо контролю за організацією закупівлі та постачання продуктів харчування для особового складу.

Встановлено, що під час виконання договору Міністерства оборони України щодо забезпечення військової частини продуктами харчування посадовець не здійснив належного контролю за формуванням заявок на їх постачання.

У результаті впродовж липня-грудня 2023 року до цих заявок включалися дорожчі несезонні овочі замість передбачених каталогом сезонних аналогів, які мали нижчу вартість.

Надалі ця продукція була поставлена та оплачена за завищеними цінами. Внаслідок цього державному бюджету завдано збитків на понад 1,1 млн грн.

Військовослужбовцю повідомлено ч. 4 ст. 425 КК України – недбале ставлення військової службової особи до служби, вчинене в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.

Читайте також: 

Можливо зацікавить