На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн
Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомили про підозру у розтраті понад 2 млн грн бюджетних коштів.
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.
Встановлено, що чиновниця уклала договір із приватним підприємством про виконання за завищеними цінами робіт із розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області.
Таким чином було розтрачено понад 2 млн гривень бюджетних коштів.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Читайте також:
- У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень
- Фіктивні вчителі та «бронювання»: у луцькому ліцеї викрили схему на мільйони
- Втік за кордон під час війни: екскерівника комунального підприємства на Волині затримали в Канаді