Мисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантів

Мисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантів

Бійці 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого жартома називають себе «мисливцями за ворогом».

Про це пише на офіційній сторінці угруповання об'єднаних сил.

Розрахунок протитанкового ракетного комплексу «Стугна» князівської бригади знищив до батальйону рашистської техніки та живої сили противника. 

«Князівські мисливці - як на підбір: вправні, хвацькі, запальні та гуморні. Зізнаються, що часто сперечаються і не можуть поділити право зробити пуск, адже чергова знищена «здобич» – мрія кожного з них.

Та водночас, розповідають протитанкісти, знищити ціль - пів справи, бо для початку її треба «знайти і вистежити», а для цього необхідні відповідні навики, час і терпіння. Зате, коли ціль уражено, Князівські воїни не стримують емоцій: «Знищували, знищуємо і будемо знищувати ворога! З нашою підтримкою нашій піхоті легше воюється! Переможемо, все буде - Україна!».

Мисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантівМисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантівМисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантівМисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантівМисливці за ворогом: волинська бригада нищить рашистську техніку та окупантів

Можливо зацікавить