На Ковельщині чоловік підірвав гранату у подвір‘ї недруга
![На Ковельщині чоловік підірвав гранату у подвір‘ї недруга](https://vsn.ua/storage/news/yfR7JyCVQvBgh1h2o6khqu1ehHqxlAiECOvhbkaB.png)
Подія трапилась у понеділок, 25 квітня, близько 2 години ночі, у селищі Головне Ковельського району.
24-річний заявник повідомив, що у його дворі вибухнув невідомий пристрій і пошкоджено будинок, - повідомили у пресслужби поліції Волині.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та спеціалісти відділу вибухотехнічної служби ГУНП. Обстеживши територію, правоохоронці встановили, що вибух стався внаслідок підриву боєприпасу, схожого на гранату РГД-5. Окрім цього, зловмисник кинув ще одну гранату на територію сусіднього будинку, вона не розірвалася. Вибухотехніки вилучили пристрій, скерували його для проведення необхідних експертиз.
Під час оперативно-розшукових заходів поліцейські з‘ясували, що до скоєння незаконного діяння причетний 20-річний односелець заявника. Подіям передував конфлікт, що виник напередодні вечором.
Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Кримінальні провадження зареєстровано за ст. 263 та 194 КК України. Мова йде про незаконне зберігання зброї та умисне пошкодження майна.
![На Ковельщині чоловік підірвав гранату у подвір‘ї недруга](https://vsn.ua/storage/image-icons/9iKomDUQkDo9BWrzdyqf8SDEqLgUemlrTsgK3O8j.jpg)
![На Ковельщині чоловік підірвав гранату у подвір‘ї недруга](https://vsn.ua/storage/image-icons/tJhot9veJeayBhPmuTds8roX0A0T9lXp1oQhCNyw.jpg)
![На Ковельщині чоловік підірвав гранату у подвір‘ї недруга](https://vsn.ua/storage/image-icons/cLY9bUdVMvkdMX8Lg4pShk2bQvExvmg4zMv93Ryx.jpg)