На Львівщині одружився військовий, який втратив руки при обороні Маріуполя
![На Львівщині одружився військовий, який втратив руки при обороні Маріуполя](https://vsn.ua/storage/news/NuoL89vFPmgTslQErF9d6MJDT9AeuJn1Pi08f1HR.png)
У трускавецькому госпіталі одружився з коханою український військовий Олександр Пікуль, котрий втратив обидві руки під час оборони Маріуполя.
Про це повідомляють «Джерела Трускавця».
До курортному міста військового доправили з фронту на лікування. Олександр отримав поранення у Маріуполі наприкінці березня: разом з хлопцями потрапив у ворожу засідку – осколком відсікло обидві руки.
Першу медичну допомогу надали в бункері у Маріуполі, там лікарі працювали цілодобово. Сашко пригадує, як прийшовши до тями, запитав у медсестри, чи є руки. Жінка промовчала - не наважувалася сказати правду.
Через тиждень бійців евакуювали з «Азовсталі» вертольотами в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова. Там з хлопцями працювали психологи, з’явилася можливість контактувати з рідним.
![На Львівщині одружився військовий, який втратив руки при обороні Маріуполя](https://vsn.ua/storage/image-icons/DPffs6ddqDXhzUyyefW0LHQF0EdJbmxOgcq3jbHT.jpg)
До Дніпра приїхали наречена Тетяна, мама й сестра Сашка, які підтримували та доглядали за ним. Завдяки волонтерам знайшли квартиру, щодня приходили у лікарню й приносили щось смачненьке: вареники, борщ.
Через місяць Олександра й частину хлопців відправили до львівського госпіталя, однак там не було місця, аби забрати рідних, а в Трускавці знайшлося.
- Дуже подобається ваше місто, люди – файні, - говорить Сашко.
Вони з Танею - з Миколаївської області, зустрічаються вже два роки, але до війни часу справити весілля не знайшли. Хлопець освідчився нареченій у Дніпрі, а у Трускавці вирішили піти до РАЦСу й узаконити свої стосунки. Святкування не планували – часи не ті.
Однак місцеві волонтери, які опікуються військовими в госпіталі, підготували для молодят свято – накрили фуршетний стіл, прикрасили приміщення, привітали. Одне слово, постаралися, аби подія була урочистою й пам’ятною. Усіх присутніх до сліз вразив момент, коли Таня одягла на шию чоловіку ланцюжок з обручкою, а він – губами каблучку на її безіменний палець.
![На Львівщині одружився військовий, який втратив руки при обороні Маріуполя](https://vsn.ua/storage/image-icons/N7lPbF8I1rNKA71d3cDlkEkt4oqGMO2fzAj0O6S6.jpg)
Мама Сашка Лілія Анатоліївна зворушена щирим ставленням незнайомих людей до її сина й невістки. Вони зараз – далеко від дому, однак їх огорнули теплом та увагою.
Сашко проходить інтенсивне лікування: щодня перев’язки, процедури, масажі, фізіотерапія. Коли рани добре загоються – думатиме про протезування.
«Лікарі ставлять мене на руки», - жартує військовий. Він боронить Україну з 2015 року.
![На Львівщині одружився військовий, який втратив руки при обороні Маріуполя](https://vsn.ua/storage/image-icons/L7zIorGbHO1N8wMWNogX5b20cvtyt0SbkhM5zeEG.jpg)
![На Львівщині одружився військовий, який втратив руки при обороні Маріуполя](https://vsn.ua/storage/image-icons/YbFmv5SAfxMza3lm7DfeBjERoS6bgKmqXZEtG7Vn.jpg)