«На щиті» на Волинь повертається Герой Анатолій Каплонюк. Оновлено
![«На щиті» на Волинь повертається Герой Анатолій Каплонюк. Оновлено](https://vsn.ua/storage/news/jdV2qTr6amptBmlKjiJ4uDH87M4yWiZtSTuwBXM3.png)
У середу, 10 липня, «на щиті» на Волинь повертається Герой Анатолій Каплонюк.
Про це повідомили у Маневицькій громаді.
Нагадаємо, здійснюючи службу у лавах Збройних сил України, перестало битися серце жителя селища Маневичі Анатолія Степановича Каплонюка, 1974 року народження.
10 липня, на рідну Маневицьку землю «На щиті» востаннє повертатиметься наш земляк, житель селища Маневичі Каплонюк Анатолій Степанович.
«Орієнтовно о 14.40 зустрічаємо померлого воїна Анатолія Каплонюка в урочищі Рудня (Колківська ТГ). Просимо жителів Колок, Рознич, Граддя, Довжиці, Великої Яблуньки, Оконська, Маневич гідно з пошаною зустріти українського захисника», - звертаються у громаді.
У Маневичах маршрут траурного кортежу буде такий: проспект Волі, вулиці Незалежності, Луцька, Вокзальна, Шевченка (рідний дім воїна). Далі траурний кортеж рухатиметься вулицями: Шевченка, Вокзальна, Луцька, Незалежності, Паркова, де у Храмі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії відбудеться чин відспівування.
Поховають мужнього на місцевому кладовищі у Маневичах.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!