На Волині авто злетіло в кювет, постраждало двоє чоловіків

На Волині авто злетіло в кювет, постраждало двоє чоловіків

Ввечері у неділю, 23 лютого, поблизу селища Шацьк на Волині сталася аварія. 

Зі слів свідків, водій авто не впорався з керуванням та злетів у кювет, інформують Волинські новини

Травмувався водій та пасажир транспортного засобу.

На місці аварії працювали правоохоронці та медики.

Як повідомили у пресслужбі КП Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, виклик у швидку надійшов о 19:04. Медики надавали допомогу двом постраждалим. 

32-річний та 43-річний чоловіки були доправлені у медичний заклад.

У них діагностували струс головного мозку, забої та перелом стегна.

Читайте також: 

Можливо зацікавить

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти для військових

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощалась із захисником Олександром Шевченком

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощались із захисником Олександром Шевченком

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

Учениця луцького ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині в ДТП травмувалися троє підлітків

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн