На Волині частину медзакладу відключили від опалення і шукають орендарів

На Волині частину медзакладу відключили від опалення і шукають орендарів

На Волині думають як у наступному році ефективно використати приміщення Володимирського відділу Волинського обласного центру служби крові, частину з якого наразі відключили від опалення заради економії.

Раніше тут, на 4 тисячах квадратних метрів розташовувалась Володимир-Волинська станція переливання крові й такі площі для роботи виправдовували себе. За словами т.в.о. директора обласного центру служби крові Юрія Кременеця, тепер для роботи відділу достатньо не більше 200 м2. Тому адміністрація закладу розпочала пошук орендарів та шляхів для економнішого утримання. Про це повідомляє Волинська обласна рада.

«Ми відмежували від тепломережі 50% опалювальної площі основного корпусу, що дасть економію у 120 тисяч гривень до кінця цього року. Також розглядаємо можливість розміщення там відділень екстреної медичної допомоги та Володимирського територіально медичного об’єднання. Частину господарського блоку ми плануємо передати в оренду Володимирському центру первинної медичної допомоги», - розповів Юрій Кременець.

За словами заступника голови Володимирської міськради Ярослава Матвійчука, зараз важливо забезпечити роботу відділу трансфузійної допомоги й зберегти приміщення.

«Відрізати будівлю від опалення - означає зруйнувати її. Це неприпустимо. Маємо знайти рішення ефективного використання майнового комплексу. Місто Володимир готове взяти будівлю в комунальну власність, аби в перспективі перетворити його на своєрідний медичний осередок. Ми за те, щоб розташувати на його площах 4 заклади охорони здоров’я: гарний і сучасний центр крові, відділення екстренки, а також первинну та вторинну ланку медичної допомоги Володимирського ТМО», - зауважив він.

Відділ майна апарату облради до 1 січня повинен надати пропозиції щодо подальшого використання приміщення з урахуванням належного функціонування відділу трансфузійної допомоги, а адміністрація обласного центру служби крові надасть пропозиції щодо облаштування приміщення для функціонування відділу трансфузійної допомоги у місті Володимирі та подальшого розвитку цього структурного підрозділу.

Можливо зацікавить

Рецепт паски
відео

Перевірений роками: бабуся з Волині поділилася рецептом паски без замішування тіста

війна

За покликом власного сумління доєднався до війська: на війні загинув Герой з Волині Андрій Сливка

Поховання військового
відео

Передчасно обірвалося життя: на Волині попрощалися із Героєм Олександром Мажулою

Відключення світла

Фіксують дефіцит в енергосистемі: на Волині застосують графіки обмеження електропостачання

Погода город

Дощі на Волині: які роботи на городі слід провести після опадів

Світязь пляж

«Має бути загальнодоступним»: волиняни просять звільнити доступ до берега озера Світязь поблизу бази відпочинку

Нагорода

Загинув під Бахмутом: рідним полеглого Героя вручили посмертну нагороду

Алла Опейда, день народження

24 квітня: хто з волинян святкує День народження

Погода

Погіршення погоди на Волині: коли прийде довгоочікуване потепління