На Волині діти знімали на відео знущання з однокласника і розповсюджували його в соцмережах

На Волині діти знімали на відео знущання з однокласника і розповсюджували його в соцмережах

В одній із шкіл на Волині двоє малолітніх дітей здійснювали психологічний булінг відносно свого однокласника. Вони знімали на відео знущання з дитини і розповсюджували його в соцмережах. 

Про це в інтерв'ю Суспільному розповіла керівниця ювенальної превенції Волині Інна Остапович.

За рік у школах на Волині офіційно зафіксували три випадки булінгу, але реальні цифри можуть бути значно більші. Інколи факт фізичного чи морального тиску замовчують діти, батьки чи педагоги.

«Упродовж вересня-грудня минулого року двоє малолітніх дітей здійснювали психологічний булінг відносно свого однокласника. Мама нікуди не зверталася. Такою каплею у мами було те, що діти, з її слів, розповсюдили цю інформацію через соцмережі. Тобто вони зняли відео, як знущаються з дитини: і обзивають, і принижують, і здійснюють різний тиск, і знищують його особисті речі, а їм за це нічого», - розповіла Інна Остапович.

Мама дитини звернулася в поліцію.

«Було проведено розслідування, є вже рішення суду. Зараз дитина навчається, все добре. Звичайно, ми тоді мамі наголосили, що в разі, якщо, не дай Боже, будуть такі випадки, — звертатися особисто в поліцію, до ювенальних поліцейських», - додала керівниця ювенальної превенції Волині.

Читайте також:

Можливо зацікавить