На Волині горе-водій, який п'яним скоїв ДТП, постане перед судом
![На Волині горе-водій, який п'яним скоїв ДТП, постане перед судом](https://vsn.ua/storage/news/fNTE3Ya4ZpGTd73xwKgSTMWelaB7lBFvffy2F1OW.png)
Судитимуть 26-річного жителя села Луків Луцького району, який у нетверезому стані спричинив аварію з потерпілими.
Про це повідомили у пресслужбі Волинської обласної прокуратури.
Зазначається, що ввечері 28 листопада 2021 року неодноразово судимий (востаннє – за крадіжки, незаконне заволодіння транспортним засобом та втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність) молодик, перебуваючи в стані алкогольного спяніння за кермом автомобіля у селі Носачевичі Луцького району наїхав на 21-річного пішохода.
Потерпілий зазнав травм та був госпіталізований.
Горе-водій невдовзі постане перед судом.
Довідково: санкцією ч. 1 ст. 286-1 КК України за порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.