На Волині на зимові свята не скасовуватимуть комендантську годину

На Волині на зимові свята не скасовуватимуть комендантську годину

У Волинській області комендантську годину на свята не скасують. Відповідно, перебувати на вулицях і в громадських місцях з 24 до 5 години - заборонено.

Волинян просять утриматись від використання в новорічну ніч феєрверків, петард, салютів та інших піротехнічних засобів, адже це заборонено. Про це повідомили у поліції Волині.

«Також варто не забувати і про морально-етичний аспект святкувань. У той час, коли ви бажаєте феєрично, яскраво та гучно відсвяткувати, в нашій державі триває війна, щоденно гинуть люди: як військові, так і цивільні, щодня ми ховаємо наших захисників, тому просимо всіх поводитись пристойно», - наголошують у поліції.

Порушників комендантської години та тих, хто ігноруватиме заборону на використання піротехніки в новорічну ніч, притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

В цей період волинські поліцейські цілодобово нестимуть службу та слідкуватимуть за дотриманням встановлених вимог і правил, передбачених правовим режимом воєнного стану.

«Кількість нарядів поліції буде збільшена задля безпеки і спокою громадян. Також поліцейські будуть максимально присутні на тих територіях, які тривалий час перебуватимуть без електропостачання», - зазначив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.

Можливо зацікавить