На Волині обірвалось життя колишнього заступника міського голови

смерть

У середу, 19 червня, на 77-ому році життя зупинилося серце ветерана педагогічної праці та органів місцевого самоврядування з Волині Шульгана Сергія Петровича.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Ковельчани знали його як ділового й виваженого керівника, вимогливого до себе та підлеглих, інтелігентну та мудру людину.

У 1990 – 2000 роках Сергій Петрович був заступником міського голови, наступні сім років очолював управління соціального захисту населення. Шульган С.П. зробив вагомий особистий внесок  у  вирішення соціальних питань, дбав про розвиток освіти, культури, спорту, займався  організацією з налагодження співпраці з німецькими містами Вальсроде та Барзінгхаузен, зокрема щодо оздоровлення дітей пільгових категорій  за кордоном.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, вів громадську роботу: очолював Ковельське міське відділення Волинського обласного ветеранського громадсько-культурного товариства «Холмщина».

«Він вирізнявся принциповістю, відповідальністю, здатністю приймати правильні рішення. Пам’ятатимуть Сергія Петровича як чуйну, добру, уважну, порядну людину, вмілого організатора, хорошого керівника», - йдеться у повідомленні.

Редакція ВСН висловлює співчуття рідним і близьким померлого. 

Можливо зацікавить