На Волині під час займання бензину постраждав підліток
![На Волині під час займання бензину постраждав підліток](https://vsn.ua/storage/news/rHTKtTqayTNMmFopG8vWpDTe0cjA6Q9PgMe9cTvG.png)
Протягом доби волинські рятувальники ліквідували три пожежі: у Сошичненській громаді та в м. Ковель.
У суботу, 25 травня, о 13: 55 надійшло повідомлення про те, що в селі Нуйно Сошичненської громади трапилася пожежа в господарській споруді, інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.
На місце події прибули вогнеборці 8-ї Державної пожежно-рятувальної частина Камінь-Каширська, які за допомогою водяного ствола оперативно загасили займання.
![На Волині під час займання бензину постраждав підліток](https://vsn.ua/storage/image-icons/NihVIPVA0IFLqbbYm7KDtPAtXG2jUuJpiEKpbtZ8.jpg)
Під час пожежі травмувавсь син власника Владислав П., 2009 року народження, його госпіталізовано до лікарні з опіками правої ноги. Ймовірна причина пожежі – займання парів бензину, внаслідок накопичення статичної електрики у пластмасовій тарі.
Надзвичайники Ковельщини ліквідували дві пожежі сміття на відкритій території у місті Ковель на вулицях Модеста Левицького та Володимира Кияна.
![На Волині під час займання бензину постраждав підліток](https://vsn.ua/storage/image-icons/udFbqCrcjXXZ9xzBalDk9tAhO0ol9GS2suFCF9Kr.jpg)
![На Волині під час займання бензину постраждав підліток](https://vsn.ua/storage/image-icons/Vq0ddCeq545c4Jvrck3TBwyA5AsCIglQ1xxrgkuX.jpg)
Причина подій – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
![На Волині під час займання бензину постраждав підліток](https://vsn.ua/storage/image-icons/inEtJ1fvV0SN3M8zfrhBJbAxXAKjRm9qV9KBXB1H.jpg)
Читайте також: