На Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячності

На Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячності

27 травня відбулася толока з прибирання давнього польського цвинтаря у села Скірче Торчинської громади. Про це йдеться на сторінці громади.

Село Скірче має «польську» сторінку у своїй історії. За переказами, саме тут поховано і відому польську письменницю Єву Фелінську (померла ще у 1859 році).

На польському кладовищі є і могилка малолітньої сестри Єви Фелінської, а загалом тут багато склепів, гарних пам'ятників на могилах.

Завдяки старанням старости села Світлани Федонюк, до прибирання долучилися місцеві жителі, працівники СГПП «Дружба» та волонтери.

«Дуже вдячні братам полякам за їхню людяність і підтримку України у непростий час. Цінуємо вашу доброту. Ми щороку намагаємося привести до ладу польське кладовище. Але цьогоріч з особливим завзяттям працювали. Бо розуміємо: війна назавжди поєднала два народи: Україну та Польщу. Мусимо думати не лише про сьогодення, але й дбати про збереження польської історії в Україні», - зазначила Світлана Федонюк.

На Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячності

Нагадаємо, що раніше волиняни на знак подяки полякам прибрали католицький цвинтар у Голобах. 

Можливо зацікавить

Олена Бірюліна, День народження, Луцьк

22 квітня: хто з волинян святкує День народження

З підробленим пенсійним хотів проскочити через волинський кордон, але попав на гроші

З підробленим пенсійним хотів проскочити через волинський кордон, але попав на гроші

Волинянин став чемпіоном відкритого кубка Європи з дзюдо у Варшаві

Волинянин став чемпіоном відкритого кубка Європи з дзюдо у Варшаві

Волинські проєкти виграли грант від ЄС на понад 7,5 млн євро

Волинські проєкти виграли грант від ЄС на понад 7,5 млн євро

поховання військового
відео
фото

Довгий час вважався зниклим безвісти: на Волині попрощались із Героєм Максимом Турецьким

Павло Лебідь
відео

День народження під арештом: скандальновідомий Паша «Мерседес», що служив на Волині, не зміг вийти за паркан для привітань

поховання військового
відео

Місяці очікувань обірвала чорна звістка: на Волині попрощалися із Героєм Василем Цапом

Війна в Україні

З початку вторгнення захищав Україну: на Луганщині загинув Герой з Волині Ігор Клапіюк

Нагорода Сирський

Призвався до війська з Волині: Сирський нагородив захисника почесною відзнакою