На Волині сапери знешкодили боєприпаси часів минулої війни
![На Волині сапери знешкодили боєприпаси часів минулої війни](https://vsn.ua/storage/news/LKvu3Lj4nLo3KAwGMDAY1g7vOiW3uBfY7ov3iAE3.png)
12 квітня сапери ДСНС Волині вилучили та знешкодили 3 вибухонебезпечних предмети часів минулої війни.
Їх знайшли селяни під час проведення сільськогосподарських робіт поблизу сіл Привітне та Линів Володимир-Волинського району, повідомили у пресслужбі ДСНС.
Працівники групи піротехнічних робіт ГУДСНС України у Волинській області ідентифікували їх як 1 артилерійський снаряд калібру 107 міліметрів та дві міни: протипіхотну та мінометну калібру 82 мм.
Усі вилучені боєприпаси вивезені у спеціальне місце та знищені шляхом підриву.
Загалом з початку року працівниками групи піротехнічних робіт ГУДСНС України у Волинській області вилучено та знищено 374 вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових воєн.