На Волині тривають розшуки зниклого 20-річного чоловіка

На Волині тривають розшуки зниклого 20-річного чоловіка

Ковельські поліцейські продовжують пошуки зниклого мешканця Ратнівщини. До них задіяно понад 50 осіб, це співробітники поліції, військовослужбовці, рятувальники та небайдужі громадяни. Про це повідомляє поліція Волині.

Правоохоронці встановлюють місцезнаходження 20-річного Дейнеки Олександра Андрійовича, мешканця села Видраниця, що на Ратнівщині. Молодик зник ще у лютому цього року й донині родичі жодної звістки про хлопця не отримували, свій мобільний телефон він залишив за місцем проживання. Активні розшуки хлопця поки результатів не дали.

Наразі правоохоронці продовжують обстежувати лісовий масив, що розташований неподалік від місця проживання, місцеві водойми та будинки-пустки. На пошуки зниклого спрямовані необхідні сили та засоби.

Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження розшукуваного, просимо повідомити поліцію за телефонами: (03352)-5-32-84, 0953024445, 0500154272 або «102». 

На Волині тривають розшуки зниклого 20-річного чоловікаНа Волині тривають розшуки зниклого 20-річного чоловікаНа Волині тривають розшуки зниклого 20-річного чоловікаНа Волині тривають розшуки зниклого 20-річного чоловіка

Можливо зацікавить