На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/news/Uj6iKeuD9oTK6OwlgsC6i5jyWCGJ5gfKPFgx6Njb.png)
У Велимченській громаді, що на Ратнівщині, відкрили поліцейську станцію. Відтепер правоохоронець житиме та працюватиме на території громади, мешканці 24/7 зможуть звертатись до нього та отримувати швидке і якісне реагування.
Це вже 37-ий такий пункт безпеки на теренах Волині, – інформує сектор комунікації поліції Волинської області.
Громада знаходиться за понад 30 кілометрів від найближчого відділення поліції, тут мешкає майже чотири тисячі осіб, тому потреба у реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» була нагальною та надважливою.
Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко розповів, що взимку між поліцією та Велимченською громадою було підписано Меморандум про співпрацю.
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/Nfsr6Kn5TTWHiPr9HDZYcmZKahcxkuRwFKl0rFXj.jpg)
Громада взяла на себе зобов’язання придбати автомобіль та відремонтувати, відповідно до нормативів проєкту, службове приміщення. Поліція ж спільно з громадою провела відбір правоохоронця, забезпечила його спецзасобами та заробітною платою. Поліцейський Василь Кондратюк пройшов відповідний курс підготовки і вже приступив до виконання своїх обов’язків.
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/8o3smITDKd9RB28L05ydg6d1koQNSi2rq90O5QmK.jpg)
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/lXtqHATtxVWI3EKFCADm2awftNilovEZEieq5Kp1.jpg)
«Поліцейський безпосередньо працюватиме на території громади, щодня його мають бачити мешканці, він також повинен знати усе, що відбувається на довіреній території та в межах своєї компетенції допомагати людям вирішувати безпекові питання на місцях. Цей поліцейський на відміну від дільничного офіцера має ширші повноваження, але й більше обов’язків. Зокрема, він підзвітний громаді, відвідуватиме сесії сільської ради, подаватиме пропозиції для зміцнення безпекового середовища. Це без сумніву гарна інвестиція у безпеку громади, впевнений, вже скоро і керівництво, і жителі побачать результати роботи правоохоронця», – зауважив Юрій Крошко.
Присутні оглянули відремонтоване приміщення поліцейської станції, там створені необхідні умови для прийому громадян, роботи й відпочинку офіцера.
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/A36dhgCqdNIwQE5SagAx9nCHgC8zu1hAUOpy3Nuv.jpg)
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/1EhDyfQ2i2w65iUnGzqfCdmhfJDFt55jCnDKW5Ae.jpg)
Поліцейському вручили ключі від новенького службового авто та помпову рушницю.
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/S7qlcdzSWICTy8eyLwSCKpogSBqp5DGJ81L6Hh3Z.jpg)
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/x2wgzlg3NknoYsNvKwRwAQ0GsNwpPGnViIiQnf4n.jpg)
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/0nyzQtf79mVzKgicebCWmN9IvmgPlVPCoKqLsIAY.jpg)
![На Волині у сільській громаді запрацювала поліцейська станція](https://vsn.ua/storage/image-icons/NKRgrzAEQbx6EHrRbghpygNmoxem4J2L9uMa4SNV.jpg)
Читайте також:
- Волинянин купив віртуальну машину за понад 200 тисяч гривень
- На Волині судять начальника загону надзвичайників за купівлю човна за понад 1,5 мільйона гривень
- На Волині виявили нелегала-вірменина, який відбував покарання в СІЗО