На Волині усе село прощалося із загиблим на війні Героєм Андрієм Киричуком
![На Волині усе село прощалося із загиблим на війні Героєм Андрієм Киричуком](https://vsn.ua/storage/news/XVqFjIKqH0HmEf6Lq68QVTM2rZN3XPFbQ31ZKryG.png)
У середу, 5 червня, на Волині попрощалися з командиром третього стрілецького відділення першого стрілецького взводу шостої стрілецької роти другого стрілецького батальйону військової частини А1008 – Андрієм Киричуком.
Про це повідомили на сайті Поромівської громади.
Старший солдат був жителем села Колона, котрий народився 4 вересня 1994 року в с.Замличі колишнього Локачинського району.
На церемонію прощання завітали керівники громади, старости старостинських округів, друзі, знайомі загиблого, військовослужбовці та просто небайдужі жителі громади. З квітами та державною символікою проводили Воїна в останню путь.
![На Волині усе село прощалося із загиблим на війні Героєм Андрієм Киричуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/j32OZFD01il3WdAoLHF0rkVlGprDiPitwo6iy5jo.jpg)
![На Волині усе село прощалося із загиблим на війні Героєм Андрієм Киричуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/2ctIRd10CwC3lvukGosYMqUTzcrgwLYF3y7bIyjW.jpg)
![На Волині усе село прощалося із загиблим на війні Героєм Андрієм Киричуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/OD8rRH2vBgeNmT4mSXMjMCDsMO9iPLgzeTy3LNtE.jpg)
![На Волині усе село прощалося із загиблим на війні Героєм Андрієм Киричуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/AiFs7vXmJje4fQ1RBsiDxxT4gg8yGRGvz8EEA4T2.jpg)
«На превеликий жаль, нам знову доводиться прощатись з Героєм, - сказав під час прощання сільський голова Андрій Сапожник, – Андрій пожертвував найдорожчим заради нас – своїм життям. Хочу висловити Йому безмежну вдячність за неоціненний внесок в майбутнє нашої держави. Низький уклін і царство небесне Тобі, наш Захиснику!»
Чин похорону очолив настоятель Хрестовоздвиженьського храму с.Колона Віктор Кузьмич зі священнослужителями громади.
Героя поховали з почестями на місцевому кладовищі.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині воїна. Вічна шана і пам'ять Герою!