На Волині відбудеться поховання загиблого захисника України Олексія Мельничука
![На Волині відбудеться поховання загиблого захисника України Олексія Мельничука](https://vsn.ua/storage/news/b4k1yb9KMVYX9afMebegtNJUV7bjxdfifpGz73hX.png)
У п’ятницю, 16 серпня, Рожищенська громада на Волині проведе в останню земну дорогу загиблого Героя Олексія Олександровича Мельничука, 1981 року народження.
Про це повідомили у Рожищенській міській раді.
Нагадаємо, 7 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області загинув сержант 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України, уродженець Луганської області, який у час повномасштабної війни проживав у родини в Рожищі, Олексій Олександрович Мельничук, 1981 року народження.
Об 11:00 год. біля пам'ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбудеться громадська панахида.Відспівають сержанта 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України Олексія Олександровича Мельничука у храмі Архістратига Михаїла міста Рожище.
Від храму траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя - на Алею Слави місцевого кладовища.
«Прийдіть вшанувати Героя, котрий віддав життя за кожного з нас, та підтримати родину у час скорботи», - звертаються до жителів громади.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!