На Волині військовослужбовці дебоширили в поліцейському відділку: як їх покарали

На Волині військовослужбовці дебоширили в поліцейському відділку: як їх покарали

На Волині до трьох років умовно засудили двох військовослужбовців, які дебоширили у приміщенні відділу поліцейської діяльності. Чоловіки повинні протягом року виконувати вимоги, передбачені іспитовим терміном.

Про це йдеться у вироку Рожищенського районного суду від 5 лютого, передає Район.Рожище.

Як зазначено у матеріалах справи, військовослужбовці під час комендантської години порушували спокій у місті, поводилися зухвало, вони були напідпитку.

Зокрема у приміщенні відділу поліцейської діяльності чоловіки побили свого знайомого, а потім лаяли, штовхали й шарпали працівників поліції. Зрештою правоохоронці припинили їх протиправні дії.

Крім того, один із чоловіків зняв зі стіни в приміщенні холу інформаційний стенд та кинув його, чим пошкодив майно відділу.

У суді обвинувачені визнали свою провину.

Вироком суду їх визнали винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу України та призначили покарання у виді позбавлення волі на три роки умовно. 

Протягом річного іспитового терміну чоловіки повинні періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації

Читайте також:

Можливо зацікавить