На Волині зберігають роботи авторів всесвітньовідомого півника з Бородянки
![На Волині зберігають роботи авторів всесвітньовідомого півника з Бородянки](https://vsn.ua/storage/news/ch27wtR7s0a8WuLBPiNg9h781I7h9YfTAyXVym26.png)
У Волинському краєзнавчому музеї зберігаються вироби авторів всесвітньовідомих півників з Бородянки.
Про це повідомляють на сторінці музею.
«Авторами вже ледве не всесвітньовідомого півника з Бородянки, який став одним із символів стійкості українців у війні проти Росії, є Надія та Валерій Протор'єви. Вони працювали на Васильківському майоліковому заводі. Звісно, окрім півника митці виготовили ще чимало художніх керамічних виробів.
Ще у 1977 році дирекція художніх виставок України передала у Волинський музей двох веселих козликів. Вони також справа рук Протор’євих», - пишуть у музеї.
Ці та інші керамічні скульптури можна побачити на виставках музею.
![На Волині зберігають роботи авторів всесвітньовідомого півника з Бородянки](https://vsn.ua/storage/image-icons/YqLnwDR46u77BRrICMEyU5WKHZn6WQTQw5c6Myel.jpg)
![На Волині зберігають роботи авторів всесвітньовідомого півника з Бородянки](https://vsn.ua/storage/image-icons/XdO1yc3D7pKtbzoUv6FL16zURNcfEdJSHaDzxCfv.jpg)
![На Волині зберігають роботи авторів всесвітньовідомого півника з Бородянки](https://vsn.ua/storage/image-icons/fVscUUuqiM8EfxFJx0507sRP094bcfQTX9NY3AzO.jpg)
![На Волині зберігають роботи авторів всесвітньовідомого півника з Бородянки](https://vsn.ua/storage/image-icons/1kad3qIDIbEXzbIr2fHv5K3x5FCLWOFuuykroM0y.jpg)
Нагадаємо, що керамічний півник, який чудом уцілів у розбомбленому росіянами будинку в Бородянці на початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну став символом незламності українського духу.
Читайте також:
- Неподалік Рівного встановили скульптуру героїчного півника з Бородянки.
- У Лондоні на аукціоні зі збору коштів для України за 90 тисяч фунтів стерлінгів продали знамениту флісову кофту Президента України Володимира Зеленського.
- У Луцьку івент-агенція «FeelGood» спільно із взуттєвим брендом «ІКОС» організувала благодійний аукціон «100 тисяч для ЗСУ».