Набої з гільзами та наркотики: на вихідних у пункті пропуску «Устилуг» було «гучно»

Набої з гільзами та наркотики: на вихідних у пункті пропуску «Устилуг» було «гучно»

У суботу та неділю, 20-21 квітня, на пункту пропуску «Устилу», по обидва напрямках руху, працювали кінологічні команди митників.

Німецька вівчарка Рой грізно виявила 25 набоїв із гільзами, які громадянин України намагався ввезти під переднім сидінням легковика «Ніссан». Друга знахідка – речовина рослинного походження темно-зеленого кольору, схожа на канабіс, - повідомили на фейсбук-сторінці Волинської митниці.

«Навіть неповних 3 грами, забутих у кишені джинсів водія, що виїжджав за кордон, наш пес все одно відчув. Після результативної роботи обидва чотирилапих помічники радісно дякували своїм кінологам за заслужену винагороду. А щодо порушників, інформацію про них передали правоохоронцям у повідомленнях про діяння, що містять ознаки злочинів. Попередньо вони кваліфіковані за статтями 263 (неналежне поводження зі зброєю, бойовими припасами) та 309 (незаконне перевезення наркотичних засобів) Кримінального Кодексу України. Далі слово – за слідчими», - йдеться у дописі.

Набої з гільзами та наркотики: на вихідних у пункті пропуску «Устилуг» було «гучно»Набої з гільзами та наркотики: на вихідних у пункті пропуску «Устилуг» було «гучно»Набої з гільзами та наркотики: на вихідних у пункті пропуску «Устилуг» було «гучно»

Читайте також:

Можливо зацікавить