Написано в Біблії: священник розповів, чи є куріння гріхом
У християнстві гріхи розглядаються як дії або думки, які суперечать волі Божій та порушують Його заповіді. Церква вчить, що гріх може бути духовним або моральним порушенням, яке псує відносини людини з Богом і з іншими людьми.
Про те, чи вважається куріння гріхом у християнстві розповів у відео на YouTube клірик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ протоієрей Димитрій Пасічник, пише «Главред»
Чи вважається куріння гріхом у християнстві
За словами священника, Святе Письмо дає вказівку не дозволяти нашим тілам бути підвладними будь-яким пристрастям.
«Біблія вчить нас, як християн, що ми повинні бути чистими та святими – духом, душею і тілом. Наші тіла називаються храмом для Святого Духа. А отже, забруднювати та руйнувати його – це гріх. Адже Бог, створивши людину, подарував їй життя. І нікому, навіть їй самій, не дозволив це життя вкорочувати чи віднімати», - розповів він.
Димитрій Пасічник нагадує, що Бог дав заповідь – не вбий, дотримуючись якої, людство мало б жити в мирі, любові та злагоді. Свідома шкода своєму здоров'ю – це дія проти Бога, а отже гріх.
Які погані звички можуть бути гріхом
Він наголошує, що гріх куріння не в формі сигарети, не в якості тютюну, а в тому, що це шкодить здоров'ю. А здоров'я – це Божий дар, який потрібно берегти і цінувати. Таким чином священник вказує на те, що всі шкідливі для здоров'я людини звички так чи інакше є гріхом.
«Задумайтесь, від куріння може страждати не лише сам курець, а й люди довкола нього. Так шкода буде помножуватись і завдавати зла і здоров'ю іншим людям. Пасивне куріння також є основною причиною захворювань, які призводять до смерті», - каже протоієрей ПЦУ.
Він резюмує, що куріння – це шкідлива звичка, залежність, церковною мовою – пристрасть, яка примушує людину знову і знову шукати тимчасового задоволення.
«Отримуючи швидку насолоду, людина буде потребувати ще і ще. Це і є залежність, церковною мовою – гріховна пристрасть. А отже, куріння – це гріх. Бережіть своє життя та здоров'я, адже це – великий дар Божий», - робить висновок клірик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ протоієрей Димитрій Пасічник.
Читайте також:
- На Волині лише 72 церкви перейшли до ПЦУ