Назавжди 48: на Волині прощатимуться з Героєм Василем Сіжуком
У вівторок, 23 червня, «на щиті» назавжди повернувся ться додому Герой-захисник - військовослужбовець Василь Сіжук із села Підманове на Волині.
Про це повідомили у Шацькій селищній раді.
Траурний кортеж із тілом воїна прибув до Шацька о 17:00. На Алеї пам’яті Героїв відбудеться громадянська панахида та прощання із захисником. Після цього Василя Сіжука повезуть до рідного дому в селі Підманове.
24 червня відбудеться чин відспівування Героя у храмі Різдва Іоанна Предтечі (пансіонат «Шацькі озера»). Поховають воїна на кладовищі села Підманове.
«Просимо жителів громади гідно зустріти нашого Героя, створивши живий коридор шани та встеливши квітами його останній шлях додому», - звертаються у дописі.
Нагадаємо, із початком повномасштабного вторгнення Василь Сіжук був мобілізований до Українського війська. З 21 липня 2023 року боронив нашу державу у складі військової частини А7294. Про це пишуть у громаді.
23 червня 2026 року воїн помер у лікарні внаслідок ускладнень після операції.
Редакція ВСН висловлює щирі співчуття родині воїна. Світла пам'ять Герою!