«Немає запрошень, бо мене всі бояться»: лучанка, яка у війну одягнула Зеленського, розповіла про особисте життя

«Немає запрошень, бо мене всі бояться»: лучанка, яка у війну одягнула Зеленського, розповіла про особисте життя

Лучанка Катерина Ковальчук – засновниця модного бренду Katelab, футболки з тризубом якого носять знаменитості та політики, у тому числі й президент України. 

Про історію власного бренду, а також про своє особисте життя дівчина розповіла у ютуб-подкасті ПРОСТОсунки, який веде Ніна Осиченко, передає Район.Життя.

За словами Каті, у неї зовсім немає часу на побачення, адже має обмаль вільного часу.

«Я вже втомилася просити вибачення перед своїми близькими подругами через те, що не можу з ними часто зустрічатись. Бо я з ранку до вечора в роботі. 

Мій ранок розпочинається з того, що я їду на тренування, вдень у мене фізично не вистачає часу на це. Далі їду на офіс, запитую, як у них справи. Потім якісь інші питання – або на виробництві, або щось докупити, замовити. Або робочі зустрічі. Іноді буває, що всі йдуть додому, а я залишаюся і виходжу з офісу в 11 чи 12 год ночі», – поділилася Катерина Ковальчук. 

 Додає, що дуже трудолюбива, і поки в неї є сили й ресурси, поки немає чоловіка і дітей, вона може проводити весь свій час на роботі. 

«Звичайно, я б хотіла сім'ю. Але я вірю в те, що це все одно станеться саме тоді, коли має статись. Якщо ти будеш за цим гнатись – у цьому немає сенсу. Воно прийде обов’язково. Значить, у мене є час попрацювати. А потім буде сім’я», – каже засновниця Katelab.

А на питання, чи запрошують її на побачення чоловіки, відповіла з посмішкою:

«Немає запрошень, бо всі мене бояться, по ходу».

Детальніше дивіться у відео:

Читайте також:

 

Можливо зацікавить