Неподалік Луцька встановлять станцію для доочистки води 

Неподалік Луцька встановлять станцію для доочистки води 

У приєднаних до Луцька селах «Луцькводоканал» почав покращувати систему водопостачання, адже раніше з цим були постійні проблеми. Зокрема, у Брищі планують облаштувати нову станцію для доочистки води.

Про це повідомив директор «Луцьководоканалу» Віктор Гуменюк під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 12 жовтня.  

За його словами по Заборолю постійна виникали проблеми з тиском води, де провели певну заміну обладнання, що покращило ситуацію.

«Також у проекті 2023 року «Луцьководоканалу» є встановлення сучасної станції з доочистки води у Брищі, аби суттєве покращити там якість води, адже це село знаходиться поруч з полігоном і потрібно враховувати це. Сподіваємося, що цей проект буде реалізований як першочерговий.

Загальний обсяг коштів - 3 мільйони гривень, але це робиться для того, щоб люди отримали чисту та якісну воду, яка проходитиме всі стадії очистки», - зазначив Гуменюк.

Загалом за пів року «Луцькводоканал» на оновлення та модернізацію основних засобів витратив 12 мільйонів гривень власних коштів. За них придбали трансформатори, насосні агрегати, вертикальний багатоступінчастий високонапірний відцентрований насос, лічильники води, мобільну установку зневоднення осаду тощо. 

Можливо зацікавить