Окупанти гатять по Авдіївці: місто під цілодобовими обстрілами

Окупанти гатять по Авдіївці: місто під цілодобовими обстрілами

Зі вчорашнього вечора росіяни обстріляли Авдіївку більше 10 разів. 

Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Били по цивільній інфраструктурі: по лікарні, житлових кварталах, автобазі, а також по Авді́ївському коксохімі́чнному заво́ді.

«Вже зараз відомо про одного загиблого та двох поранених, але остаточні цифри ще належить встановити, так само як і обсяги руйнувань. Залишатися в Авдіївці небезпечно! Евакуюйтесь!», – закликав Кириленко.

Окупанти гатять по Авдіївці: місто під цілодобовими обстріламиОкупанти гатять по Авдіївці: місто під цілодобовими обстріламиОкупанти гатять по Авдіївці: місто під цілодобовими обстрілами

Можливо зацікавить