«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/news/FyElPOkJiTY13n5fEmPGLq1I9WiTgQsI3ubcTJ9M.png)
У вівторок, 13 серпня, на Волині прикордонники зустріли «олімпійський експрес».
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Залізницею з Варшави повернулося в Україну чимало атлетів та тренерів, які представляли нашу країну на Олімпіаді-2024.
Процедура паспортного контролю для них була особлива. Прикордонники вітали олімпійців з квітами та прапорами. Імениті спортсмени залишили свої підписи та побажання на прапорах, спортивному одязі та взутті. І спортсмени, і прикордонники відзначили, що це гарна тенденція, коли український прапор підіймається не лише на території нашої країни.
Варто зазначити, що серед тих, хто сьогодні вночі повернувся додому, - срібні призери Паризької Олімпіади: Людмила Лузан (каное-двійка 500 м), Ірина Коляденко (вільна боротьба), Парвіз Насібов (боротьба греко-римська) та бронзовий призер з греко-римської боротьби Жан Беленюк.
Особливо тепло прикордонники вітали сестер Алексієвих – представниць спорткоманди Державної прикордонної служби України. Марина та Владислава Алексіїви за підсумками Олімпіади посіли п'яте місце у довільній програмі з артистичного плавання на Олімпійських іграх-2024. У майбутньому сестрам побажали досягати лідерських позицій і медалей найвищого ґатунку.
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/Xmt3kR4CXNST1mJxrcGrPf75MUdm6tAuqjxKbj8l.jpg)
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/pI9OwGuLDzc7fzfQDgduXXRgo3cYDLcMBGLMqusL.jpg)
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/w7eWsaoT2JJEXM7spINams13KELoGS39hNYerGEH.jpg)
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/AkArfJaTh71Rg0fSqCiad5VxAUlu3n5KG133Orck.jpg)
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/7oeTO6UQ7zdMQsKSDw54KGSANDyz2lXP7vL9XrQZ.jpg)
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/O25cis22ZuSWV4NELmwTuDO7kYXdUmerkf5ZiOCy.jpg)
![«Олімпійський експрес»: на Волині зустріли іменитих спортсменів](https://vsn.ua/storage/image-icons/4UNYpOMzOuyxi9EC6MwZiEEPyFtKqVcMnE9LYqb2.jpg)
Читайте також:
- Скандал на Олімпійських іграх-2024: в України «забрали» Львів та віддали його Росії
- Здобув «золото» для України: на Волині зустріли олімпійського чемпіона