Пан «Отець» з волинської тероборони пообіцяв коханій у день перемоги стати до вінця
![Пан «Отець» з волинської тероборони пообіцяв коханій у день перемоги стати до вінця](https://vsn.ua/storage/news/d5ekTJ5rwazuykp0wVWAKxT90o0ZS6VdWUwXL3YE.png)
У територіальній обороні Волині ще з 2014-го служить Дмитро із позивним «Отець». Воїн з нетерпінням чекає перемоги над російськими окупантами, бо пообіцяв коханій цього ж дня стати до вінця.
Про це пишуть на сторінці тероборони у фейсбуці.
«Друзяки по службі довго вагалися, який позивний більше пасуватиме цьому чолов’язі – «Кріс Гемсворт» чи «Бред Пітт». У підсумку вирішили дати спокій австралійському та американському акторам і почали називати пана Дмитра «Отче» (от просто так відразу в кличному відмінку!)», - йдеться у дописі.
У тероборону Дмитро прийшов ще 2014-го: після Революції Гідності став до лав тодішнього батальйону ТрО «Волинь». Згодом чотири роки прослужив у Національній поліції. Жартує, що пішов звідтіля, «бо стригтися і голитися заставляли».
А ось дата Перемоги України над рашистами стане для волинського командира-бороданя кулеметного відділення подвійним святом – адже разом зі своєю дівчиною вони вже давно домовилися… саме цього дня піти до вінця!
![Пан «Отець» з волинської тероборони пообіцяв коханій у день перемоги стати до вінця](https://vsn.ua/storage/image-icons/gJ9LCYkh89eXzmHZYPFp2qGe0sr78WPQorIR3VIC.jpg)
![Пан «Отець» з волинської тероборони пообіцяв коханій у день перемоги стати до вінця](https://vsn.ua/storage/image-icons/dOg3h5BdPuXBdoE6uctdkD4uvAsd7YDO7BC1nFtw.jpg)
![Пан «Отець» з волинської тероборони пообіцяв коханій у день перемоги стати до вінця](https://vsn.ua/storage/image-icons/UP2hcvUdoLzpHFl4tCpGPtPe3l3JZXPPXFU2XoAZ.jpg)