Передали харчі у 15 населених пунктів: як працює «гастрономічний фронт» в одній з громад Волині
![Передали харчі у 15 населених пунктів: як працює «гастрономічний фронт» в одній з громад Волині](https://vsn.ua/storage/news/x1ZYqstRNniSuEVxw6VXvz7SJtJLVlBGGXrB0qzq.png)
З перших днів війни у Боратинській громаді працює «гастрономічний фронт».
Жительки готують сотні кілограмів вареників, пиріжків, млинців, зразів, кондитерських виробів, щоб передати усе це військовим та цивільним, які постраждали від російської агресії, - йдеться на сайті Боратинської сільської ради.
Минулого тижня продовольчий вантаж з Боратинської громади відправився у Харківському та Чернігівському напрямах. Загалом за 39 днів війни наші господині виготовили більше тонни кулінарної продукції. За цей час вдалося здійснити 24 виїзди у 4 регіони України, доставивши продукцію у 15 населених пунктів.