Перевізники Словаччини почали блокувати рух вантажівок на кордоні з Україною

Перевізники Словаччини почали блокувати рух вантажівок на кордоні з Україною

Перевізники Словаччини почали блокувати рух вантажівок через пункт пропуску «Вишнє Німецьке» в бік українського кордону.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, пише Українська правда.

«За інформацією, що надійшла від Прикордонної поліції Словацької Республіки, сьогодні з 13.30 розпочалося блокування руху для вантажного автотранспорту, що рухається на напрямку словацького пункту пропуску «Вишнє Нємецке», суміжному з українським пунктом пропуску «Ужгород», – каже речник Держприкордонслужби.

«Його ініціювала і проводить Спілка перевізників Словаччини. Про терміни блокування не повідомляється, хоча не виключається, що такі дії словацьких перевізників можуть бути довготривалими», – додав Андрій Демченко.

За його словами, наразі українські прикордонники вживають заходів щодо відстеження ситуації, уточнення взаємодії зі словацькими колегами щодо порядку подальшого пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів, які будуть пропускати через кордон.

На території Словаччини перед пунктом пропуску «Вишнє Нємецке» в напрямку України перебуває зараз близько 300 вантажних транспортних засобів.

Водночас пропуск легкового автомобільного транспорту та автобусів здійснюється в штатному режимі.

Читайте також:

• Словаччина призупиняє імпорт українського зерна

• Польща приєдналась до спільних закупівель боєприпасів для України: які країни у списку

• Волинянин намагався перетнути кордон з підробленими документами

Можливо зацікавить